Jak możesz nam pomóc?

… wspierając naszą pracę darowiznami pieniężnymi.

Ponieważ działalność Pro Animale jest tak różnorodna, w rzeczywistości jest wiele miejsc, dla których możesz przekazać swoją darowiznę na taki lub inny projekt.

Darowiznę na rzecz PRO ANIMALE DLA ZWIERZĄT W POTRZEBIE można wpłacać na podane poniżej konto:

Bank Millennium S.A.
Armii Krajowej 8/10
78-100 Kołobrzeg

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO DO PRZEKAZYWANIA 1,5 % PODATKU
DOCHODOWEGO NA CELE STATUTOWE
36 1160 2202 0000 0001 5739 0416

…Wsparcie w wysokości 1,5 %

W Polsce od 2004 roku , każdy podatnik może sam zdecydować , którą z Organizacji Pożytku Publicznego (OPP) wspomoże 1,5 % swoich rocznych podatków.
Jeżeli w corocznie składanym Zeznaniu Podatkowym PIT , nie wskażemy przez siebie wybranej Organizacji Pożytku Publicznego ( OPP) – zrobi to w naszym imieniu Urząd Skarbowy .

Za wspomaganie naszej Fundacji już od 2015 roku

Serdecznie dziekujemy!

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO DO PRZEKAZYWANIA 1,5 % PODATKU
DOCHODOWEGO NA CELE STATUTOWE

36 1160 2202 0000 0001 5739 0416

… uwzględnić nas w swoim testamencie

Często jesteśmy proszeni o poradę w sprawie sporządzenia testamentu. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących sporządzania testamentu prosimy o kontakt z nami pod adresem

Bogdan Andrzejak
Tel. +48 94 3582095
pro-animale@wp.pl

… wskakując w „życie Pro Animale“.

Znacznie zwiększony, rozgałęziony promień naszych działań wymaga także większego niż dotychczas kręgu współpracowników. W tym miejscu należy więc zaapelować o pełnienie funkcji „łowcy głów“.

Zawsze poszukujemy zdolnych i zaangażowanych, ale przede wszystkim lojalnych i uczciwych pracowników we wszystkich obszarach odpowiedzialności związanych z naszą działalnością. W zakresie administracji, zadań sekretarskich, księgowości oraz w zakresie mediów drukowanych i internetu – szczególnie poszukujemy też osób z doświadczeniem w zakresie opieki nad zwierzętami oraz medycyny weterynaryjnej.

Nie wahaj się z nami skontaktować: Bogdan Andrzejak, Tel. +48 94 3582095

… próbując zrozumieć naszą filozofię i nasze motywacje.

i w ten sposób pomagaj wzmocnić od wewnątrz krąg ludzi, którzy nie mogą już dłużej akceptować niesprawiedliwości, jaka każdego dnia jest wyrządzana zwierzętom pozbawionym praw. Ponieważ ta gotowość – ten wgląd – jest pierwszym krokiem do zaangażowania się na ścieżce łagodzenia cierpienia naszych bliźnich. Aby utrzymać ten proces przy życiu, prosimy Was, drodzy odwiedzający, abyście polecali nasze broszury i film Pro Animale innym i przekazywali je osobom o podobnych zainteresowaniach.