Jest Pan/Pani opiekunem/-ką zwierząt/ opiekunem/-ką koni z zamiłowania oraz chciałby/-aby Pan/Pani rozpocząć nowy rozdział w życiu? Jeżeli tak, to nasza oferta powinna być dla Pana/Pani interesująca.

Od zaraz nasza fundacja non-profit Fundacja dla Zwierząt w Potrzebie poszukuje opiekuna/-kę zwierząt do pracy w naszym wspaniałym pensjonacie Delicia Natural z siedzibą w Nowym Worowie. Tam mieszka nasze bydło, konie, świnie oraz owce. Zwierzęta żyją pod naszą opieką na 150 ha naturalnie ustrukturyzowanego pastwiska z dostępem do wody źródlanej oraz naturalnym lasem.

Zdjęcia oraz informacje o Delicia Natural znajdują się tutaj:

Delicia Natural – Pro Animale 

Odpowiedni kandydat powinien być wytrzymały oraz zdolny do pracy w zespole, mieć wieloletnie doświadczenie w opiece nad zwierzętami (posiadamy 32 konie, 104 krowy, 43 świnie oraz 27 owiec), a przede wszystkim powinien zwierzętom dawać dużo miłości, troski oraz współczucia. Poszukujemy również odpowiedzialnej osoby, która na dłuższy czas zamieszka w Delicia Natural.

Obszar pracy obejmuje:

  • Opiekę nad zwierzętami oraz dbanie o higienę zwierząt, jeżeli będzie to konieczne to również podawanie leków zgodnie z zaleceniem weterynarza
  • nadzór nad grupami
  • uważne obserwowanie fizycznego oraz psychicznego stanu zdrowia wszystkich zwierząt
  • karmienie zwierząt oraz sprzątanie pomieszczeń (stajnie oraz pomieszczenia gospodarcze) jak również wybiegów
  • dyżur

Wysokość wynagrodzenia brutto: 5600,00 złotych

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie dokumentów (życiorys oraz krótki list motywacyjny z opisem doświadczenia w opiece nad zwierzętami) pod adres:

Bogdan Andrzejak

Tel. 0048 / 943 582 095

pro-animale@wp.pl